Як діяти, коли всі лінії зайняті?

Ми використовуємо послугу фіксації номерів. Якщо вам не вдалось з’єднатись з нами, не переймайтесь, адже на протязі тридцяти хвилин ми вам зателефонуємо.


Чи можу я знайти підтримку в випадку некомпетентного, або ж грубого відношення?

Звісно, вам потрібно буде зателефонувати за номером (096) 66-76-190, де ви зможете залишити скарги та побажання.


Як персоналізувати свою роботу на сайті?

Щоб персоналізувати свою роботу на сайті вам потрібно пройти реєстрацію після якої ви отримаєте особистий кабінет. В ньому буде зберігатись цікава та корисна для вас інформація, включаючи історію ваших пошуків та замовлень.


Чи можу я скористатись електронною поштою задля того, щоб здійснити замовлення?

Звісно. Для цього вам потрібно написати листа, в якому слід вказати список бажаних деталей до вашого авто. Обов’язково вкажіть марку й модель автівки, а також об’єм її двигуна і номер кузова. Не забудьте залишити номер свого телефону.


Чи є можливість здійснювати замовлення в неробочий час?

Так. Ви можете оформити своє замовлення навіть у вечірній час, або ж святкові дні. Воно буде опрацьовано найближчим часом, після чого з вами на зв’язок вийде наш менеджер.


Чи здійснюється доставка по всій території України?

Доставка здійснюється по всій території України. Ми співпрацюємо з такими компаніями як: Нова Пошта, Ін-Тайм, Автолюкс, Гюнсел.


Чи можу я відслідкувати своє замовлення?

Для того, щоб відслідкувати своє замовлення, вам слід скористатись відповідною функцією в особистому кабінеті.


Як я можу оплатити своє замовлення?

Ви можете оплатити замовлення в поштовому відділенні після особистої перевірки його стану, якщо ви замовляли накладеним платежем. Також ви можете оплатити замовлення, надіславши кошти на наш картковий рахунок.


Чи можу я повернути, або обміняти товар?

Повернення товару відбувається виключно в гарантійний термін, який триває 14 днів. Для того, щоб повернути товар, або обміняти його на інший, потрібно дотримуватись умов, з якими ви можете ознайомитись в меню «Гарантійні умови».


Чи займаєтесь ви встановленням запчастин?

Так, але при попередньому запису.